Загальні положення та умови - Chateau Chizay

Загальні положення та умови

ПРАВИЛА РОЗДРІБНОЇ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ВИНОРОБНОЇ ПРОДУКЦІЇ З ПОДАЛЬШОЮ ВІДПРАВКОЮ ПОКУПЦЮ

 1. У цих Правилах вживаються такі скорочення:

Продавець – «Виноробна компанія Шато Чизай», яка виробляє вина та іншу виноробну продукцію, і є власником фірмового магазину Чизай,

Покупець – фізична особа, яка купує продукцію Продавця у магазині Чизай як кінцевий споживач, та доручає Довіреній особі провести розрахунок за продукцію коштами Покупця, упакувати Продукцію та організувати її доставку Покупцю,

Продукція – вино та інша продукція виробництва Продавця,

Довірена особа – суб’єкт підприємницької діяльності – фізична особа,  якому Покупець доручив оплатити Продукцію у магазині Шато Чизай, упакувати Продукцію та організувати її доставку Покупцю,

Продаж Продукції – роздрібний продаж Продукції Продавцю.

 1. З метою здійснення роздрібної купівлі Продукції, а також для Організації доставки Продукції Покупцеві, Покупець доручає Довіреній особі:
  • прийняти замовлення на покупку Продукції в фірмовому магазині Шато Чизай,
  • відповідно до узгодженого замовленням, прийняти кошти для оплати Продукції та послуг Довіреної особи, оплатити від імені Покупця вартість Продукції в касу фірмового магазину Шато Чизай,
  • забезпечити якісну упаковку Продукції, та передати її в службу доставки Нова пошта,
  • відправити Продукцію за вказаною Покупцем адресою, або до відділення Нової Пошти, згідно заявки Покупця. Реквізити отримувача Продукції вказує Покупець.
 2. Оплата Продукції і послуг Довіреної особи здійснюється на рахунок Довіреної особи за допомогою платіжних систем на сайті chizay.ffflabel-dev.com, або іншим способом на вибір Покупця.
 3. Безкоштовна доставка Продукції здійснюється при дотриманні Покупцем умов, зазначених на сайті chizay.ffflabel-dev.comв розділі “Доставка і оплата”.
 4. Покупець гарантує, що не має вікового та / або іншого обмеження на покупку виноробної продукції. У разі порушення даної гарантії, Покупець зобов’язується компенсувати Продавцю збитки, пов’язані з можливими санкціями контролюючих органів.
 5. Покупець зобов’язаний перевірити комплектність і цілісність Продукції на відділенні Нової Пошти (при отриманні Продукції на відділенні) або при кур’єрі (при адресній доставці). У разі пошкодження Продукції, Покупець зобов’язаний пред’явити претензію Новій пошті.
 6. Отримуючи Продукцію в відділенні Нової пошти або у кур’єра, Покупець підтверджує, що Продукція не пошкоджена, отримана в повному обсязі і асортименті відповідно до замовлення.
 7. У разі будь-яких невідповідностей, виявлених при отриманні Продукції, Покупець зобов’язаний без зволікань повідомити про це Довіреній особі по телефону (050) 430-20-60 або (067) 640-20-60

Обмін та повернення товару

Обмін і повернення товару регламентується Законом України «Про захист прав споживачів».

Відповідно пункту 27 Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.07.96 р. №854,  у разі виявлення недоліків, фальсифікації алкогольних напоїв, продажу їх неналежної якості споживач має право вимагати від суб’єкта господарювання:

 • заміни на аналогічний товар належної якості;
 • заміни на товар іншого виду, марки з відповідним перерахуванням купівельної ціни;
 • повернення коштів;
 • відшкодування заподіяних йому збитків та шкоди в порядку, передбаченому законодавством.

Відповідно пункту 28 Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.07.96 р. №854, Алкогольні напої та тютюнові вироби НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ обміну й поверненню не підлягають.

This site is registered on wpml.org as a development site.